Kompleksi risinājumi

Mēs augstu vērtējam atbildību un savu vietu Latvijā, tāpēc piedāvājam klientiem produktu vai pakalpojumu, par ko esam pārliecināti, - augstu materiāla kvalitāti, piegādes servisu, precīzu izstrādes tehnoloģiju un saistību izpildes termiņu. Tāda ir mūsu attieksme pret to, ko darām, mūsu pamatprincips piegādātāju un sadarbības partneru izvēlē.

Mazumtirdzniecība

Mums ir trīs mazumtirdzniecības krāsu veikali-noliktavas DIRECT Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. Rūpējamies, lai tajos ir viss nepieciešamais krāsošanai un klients var saņemt profesionālu konsultāciju no kompetentiem speciālistiem. Tiem, kas raduši iepirkties internetā, esam izveidojuši pirmo pilnvērtīgo krāsu interneta veikalu Krasas.lv.

Tajos atradīsit visu nepieciešamo krāsošanas darbiem, sākot no krāsām un instrumentiem līdz pat darba apģērbam un aizsarglīdzekļiem. Profesionāli eksperti laipni palīdzēs izvēlēties piemērotākās krāsas un preces atbilstoši vajadzībām. Mēs sadarbojamies tikai pa tiešo ar ražotājiem, tādēļ visas preces tiek piedāvātas par īpaši pievilcīgām cenām. Nodrošinām kvalitāti, uzticamību un profesionālu apkalpošanu.

Vairāk: www.direct.lv un www.krasas.lv

Vairumtirdzniecība

Preču tieša piegāde no pasaules līmeņa krāsu, instrumentu un iekārtu ražotājiem. Mūsu noliktavās Rīgā, Liepājā un Daugavpilī atrodas vairāk kā 700 palešu vietas, vai apmēram 300 tūkstoši litru krāsas. Tas nozīmē, ka gandrīz jebkuru mūsu produktu klienti var saņemt uzreiz un jebkurā daudzumā. Nodrošinām izvēles iespējas no vairāk kā 6000 produktiem mūsu noliktavās.

Krāsošana un apdare

Vienmēr laikā, kvalitatīvi un tehnoloģiski precīzi - esam stabili sadarbības partneri ģenerāluzņēmējiem. Nav svarīgi, vai jākrāso Olimpiskais sporta centrs un peldbaseins, slimnīca, birojs vai privātmāja, mūsu uzņēmumā pastāvīgi strādā apmēram 70 profesionāli sagatavoti, pieredzējuši krāsotāji.

Krāsošanas iekārtas un pistoles

Piedāvājam dažāda veida krāsošanas iekārtas, kas piemērotas koka un metālu virsmu apstrādei:
- Bezgaisa (airless)
- Ar gaisa padevi (air assist)
- Elektriskās
- Elektrostatiskās
_________________________________________________

Jebkuru jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mūsu krāsošanas iekārtu speciālistu!
tālrunis: +371 67331203 / mob.: +371 26115426‬ / e-pasts: karlis@krasas.lv

Augstas kvalitātes materiāli slīpēšanai, Festool instrumenti galdniecībai

KONSULTĒJIES AR SPĒCIGIEM UN ZINOŠIEM NOZARES SPECIĀLISTIEM!

2020 sezonā KRASO SIA ir paplašinājis Festool instrumentu klāstu! Esiet laipni aicināti iepazīties ar jauno sortimentu klātienē.
Rīgā, Vienības gatvē 93, kā arī iepazīties ar Festool piedāvājumu varat mūsu DIRECT KRĀSU VEIKALOS Liepājā un Daugavpilī.

----------------------------------------------------------------------------------

Pie mums jūs varat iegādāties LBA, Awuko, Festool zīmola produktus:

- Slīpkluči, švammes
- Slīpdiski
- Smilšpapīri uz papīra un drēbes pamatnes
- Pulēšanas ripas un pastas
- Slīplentas, platlentas, kalibrējamās lentas - mīkstam kokam, citam kokam, sveķainam kokam un metālam.
Vairāk informācijas un apskatīt pieejamās preces varat DIRECT Krāsu veikalā, Rīgā, Vienības gatvē 93

Jowat rūpnieciskās līmes

Saķeres spēks, izturība, teicama viskozitāte, viegla uzklāšnas tehnika un neierobežota žūšanas temperatūra ir tikai dažas no īpašībām, kas ir izšķirošie faktori, lai izvēlētos ideālo līmi - JOWAT ir piemērota gan profesionāļiem, gan amatieriem!

Metāla antikorozijas un ugunsaizsardzības krāsošana

Ne vienmēr krāsošanas darbus var paveikt cehā, tāpēc mūsu alpīnisti un krāsotāji ir speciāli sagatavoti un sertificēti darbam īpašos apstākļos, ievērojot visstingrākās tehnoloģiskās, kā arī darba un vides aizsardzības prasības.

Preces un pakalpojumi galdniekiem, galdniecībām un mēbeļu ražotājiem

Galdniekiem, galdniecībām un mēbeļu ražotājiem piedāvājam plašu preču un pakalpojumu klāstu risinājumus. Neatkarīgi no tā vai nepieciešams apstrādāt masīvkoku, finierējumu, MDF, mēbeles, durvis vai koka grīdu, SIA Krāsu serviss Jums piedāvās vispiemērotāko risinājumu!

Mūsu plašajā sortimentā ietilpst kvalitatīvas lakas un krāsas (poliuretāna, PU akrila, ūdens bāzes), beices, patinas, eļļas, līmes (PVA un karstlīmes), abrazīvi un profesionāli instrumenti no pasaules līmeņa ražotājiem.

•••

ADLER ir Austrijas ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 1934. gadā un jau trijās paaudzēs ražo krāsu un laku materiālus, īpaši specializējoties uz materiāliem koksnei, izceļoties ar visaugstākās kvalitātes, ekoloģiskiem un tehnoloģiskiem produktiem. ADLER krāsas, lakas, eļļas un lazūras izcels koksnes skaistumu un uzlabos tās ilgmūžibu.

Renner Italia ir globāla koncerna Renner Global Alliance uzņēmums, kas tieši specializējas koka apdares pārklājumu plaša sortimenta izstrādē un ražošanā. Renner Italia nodrošina ar augstas klases kvalitatīviem, izturīgiem, noturīgiem produktiem gan galdniekiem gan mēbeļu ražotājiem, ietverot visas produktu bāzes materiālus – poliuretāns, akrils, ūdens, hibrīd-eļļas.

Tikkurila ir lielākais Ziemeļvalstu krāsu, beiču un laku uzņēmums, kas nodrošina kokapstrādes rūpniecības segmentu ar augstas kvalitātes produktiem un pielāgotiem pakalpojumiem.

Ilva ir viens no Eiropā un pasaulē vadošā koncerna IVM Chemicals zīmoliem. Ilva produktu klāstā ietilpst poliuretāna krāsas, ūdens bāzes krāsas un nanotehnoloģiju pārklājumi.

Jowat ir viens no vadošajiem līmes ražotājiem pasaulē ar piecām rūpnīcām, kurās strādā ap 700 darbinieku un ražo vairāk nekā 700 dažādu produktu kokrūpniecībai, mēbeļu ražošanai, iepakojuma ražošanai, tekstilam un automašīnu ražošanai.

LBA ir inovatīva kompānija ar vairāk kā 30 gadu pieredzi dažādu abrazīvu materiālu izstrādē un ražošanā, kas paredzēti koksnes, metāla, stikla, kompozītmateriālu un citu virsmu apstrādei. LBA ražotie produkti ir īpaši kvalitatīvi, pateicoties izmantotajām inovatīvajām tehnoloģijām un materiāliem.

AWUKO Abrasives – Vācijā ražoti abrazīvi, kuri tiek eksportēti uz vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Tie izceļas ar ļoti plašu un kvalitatīvu materiālu klāstu, kas ir paredzēti profesionālajām slīpmašīnām un instrumentiem.

Festool ir viens no senākajiem profesionālo instrumentu ražotājiem pasaulē. Profesionāļu vidū Festool ir pazīstams precizitātes, servisa, konsultāciju un ilgā kalpošanas laika dēļ. Festool elektroinstrumenti, to piederumi un materiāli veido sistēmu, kuru, pareizi izmantojot, galdnieki, krāsotāji un citi amatnieki ātrāk un vieglāku var padarīt savu ikdienas darbu.

•••

SIA Krāsu serviss DIRECT krāsu veikalos-noliktavās Rīgā, Liepājā un Daugavpilī zinoši un atsaucīgi speciālisti pastāstīs Jums par apstrādes materiāliem un uzklāšanas procesiem, tehnoloģijām, kā arī ir iespēja apskatīt plašu produktu toņu un efektu paraugu klāstu.Mūsu klienti papildus iegūst dažādus (bez maksas) pakalpojumus:
• izgatavot produkta toņa vai efekta paraugu uz izvēlētā materiāla,
• speciālu toņu izgatavošana, ja vēlamais nav pieejams starp esošo toņu klāsta,
• tehnologu konsultācijas, ieteikumus un profesionālu atbalstu,
• materiālu izstrādes tehnikas konsultācijas (kā beicēt, lakot vai krāsot kvalitatīvam rezultātam).

Mūsu klientiem nodrošinām:
• ātru, drošu un ērtu preču piegādi jebkurā vietā Latvijā 24 stundu laikā,
• garantiju un atbildību, jo saviem klientiem piedāvājam tikai ilgstoši pārbaudītus produktus un tehnoloģijas,
• uzticamus sadarbības un apmaksas noteikumus, jo esam izveidojuši stabilu sadarbību ar materiālu un instrumentu ražotājiem.


Epoksīda, poliuretāna, akrila grīdu ieklāšana

16 gadu laikā ar pilnu atbildību esam apstrādājuši gandrīz 100 000 kvm betona grīdu. Uzklausot klientu vēlmes un vajadzības, esam ieguvuši praktisku pieredzi, paplašinājuši zināšanas un piedāvājumu. Šodien piedāvājam saviem klientiem veikt pareizo izvēli rūpniecisko grīdu materiālos, to izvēlē un ieklāšanā.

Epoksīda, poliuretāna, akrila grīdu ieklāšana - Sadarbībā ar Tikkurila piedāvājam speciālus klājumus betona grīdām paaugstinātas mehāniskās, ķīmiskās, termiskās slodzes gadījumos, kā arī klājumus, kad galvenās ir estētiskās prasības.

Dizaina grīdas - Grīda ir daļa no telpas identitātes. To iespējams tonēt, izveidot tajā rakstus, apstrādāt ar tonētu eļļu, u.c. tādējādi padarot telpu personalizētāku. Dizaina grīda radīs citu atmosfēru arī mācību, uzņēmumu atpūtas un sapulču telpās, tai pat laikā izturēs spēcīgu nodilumu. Pieejami gandrīz neierobežotu toņu klāsts un dažādu rakstu veidošanas iespējas – rakstu veidošana ar brīvu roku; šļakatu veidošana; marmorizēšana un betona grīdu apstrāde ar tonētu eļļu.Piedāvājam:

Poliuretāna lakas un masas ir elastīgas ar labu mehānisko un triecienizturību. Tās ir radītas speciāli mīkstu grīdu apstrādei, tādu kā asfalts un koks, kā arī uz betona virsmām, kur iespējamas betona pamatnes kustības. Salīdzinoši ar epoksīda klājumu, poliuretāns ir neizturīgāks.

Epoksīda krāsas un lakas ir paredzētas grīdām ar vidēju ķīmisku un mehānisku slodzi, tādu kā ražošanas, remontu un noliktavu telpās. Epoksīda krāsas lietojamas arī sienu un grīdu krāsošanai pārtikas rūpniecībā. Lai izvairītos no grīdu slīdēšanas, īpaši telpās, kur uz grīdām var gadīties ūdens, tauki vai eļļa, krāsai pievienojamas pretslīdēšanas piedevas. Pateicoties materiāla hidroizolējošajām īpašībām, lietojamas arī betona baseinu krāsošanai. Pieejama plaša toņu izvēle.

Pašizlīdzinošās masas un smilšu-epoksīda masas ir piemērotas grīdām ar lielu ķīmisku, mehānisku un koncentrētu slodzi. Pielietojamas kokapstrādes, ķīmijas un pārtikas ražošanas telpās. Smilšu – epoksīda masas virsma ir vienlaidus bez šuvēm, tās raupjumu ir iespējams regulēt atbilstoši vajadzībām. Grīda ir viegli kopjama un tieši tāpēc tik populāra pārtikas rūpniecībā.

Antistatiskās masas ir materiāls ar speciālām piedevām, kas nodrošina klājumam elektrovadāmību. Epoksīda akrila, poliuretāna klājumi veido elektronevadošu klājumu un rodoties statiskai strāvai var radīt nevēlamus efektus. Antistatiskās masas tiek pielietotas operāciju zālēs, elektronikas ražošanas telpās, noliktavās ar viegli uzliesmojošām vielām, kuru uzliesmošanu var radīt kaut neliels statiskās elektrības lādiņš. Antistatiskās grīdas masas tiek sazemētas.

Ķīmiski noturīgas masas ir vairākas reizes noturīgākas kā parastās grīdas masas. Tās lieto pie ļoti lielām ķīmiskām un mehāniskām slodzēm, piemēram, papīra – celulozes un ķīmiskajā rūpniecībā. Vienīgais šī materiāla trūkums ir tā augstā cena. Tā ieklāšana ir sarežģīta un laikietilpīga.

Dekoratīvajos grīdu klājumos var lietot dažādu izmēru akmeņus vai krāsainas smiltis (graudu izmērs 3 – 10 mm), kas savstarpēji salīmētas ar epoksīda laku un veido ļoti cietu un nodilumizturīgu grīdas segumu. Tas ir ekskluzīvs klājums, jo radītā grīda būs oriģināla un neatkārtojama. Tāpēc tas tiek plaši pielietots autosalonos, izstāšu zālēs, veikalos un restorānos. Dekoratīvajiem grīdu klājumiem ir iespējama plaša krāsu, ornamentu un zīmējumu izvēle. Šā materiāla trūkums ir tā porainība un līdz ar to sarežģītā kopšana.


Betona grīdu slīpēšana un pulēšanaIzmantojot unikālu HTC Superfloor™ dimantu slīpēšanas un pulēšanas tehniku, mēs spējam saglabāt betona dabisko izskatu, bet rezultātā iegūstam līdzenu, nodilumizturīgu, spīdīgu, kopjamu, antistatistisku multifunkcionālu grīdu, kas bez papildu ķīmiskas apstrādes kalpos mūžīgi.

Atklāj savas grīdas izturību!

HTC Superfloor™ ir jauna grīdas apstrādes koncepcija, kas padarīs jūsu esošo, vai jauno betona grīdu vairāk nekā tikai izturīgu, vai ilgi lietojamu. HTC Superfloor™ tehnoloģija ir vienkārši ģeniāla. HTC grīdas apstrādes mašīnas un dimanta instrumenti slīpē un pulē betona grīdas, noņemot virsējo kārtu, un padarot betonu vēl stiprāku. Rezultātā tiek iegūtas vēl izturīgākas, nedilstošas un skaistas grīdas.

Betona grīdas ierīkošanas sākotnējās izmaksas ir tādas pašas, vai pat zemākas par tradicionālajiem grīdas segumu risinājumiem, bet zemās uzturēšanas izmaksas un ilgāks kalpošanas laiks parāda, ka HTC Superfloor™ ir izdevīga investīcija. Kalpošanas izmaksas ir par 60% mazākas, nekā tradicionālajiem grīdas segumiem. Un, lietojot Twister™ tīrīšanas metodi, jūs redzēsiet, ka uzturēt grīdu ir vienkārši, videi draudzīgi un rentabli.

HTC Superfloor™ ir piemērota gandrīz jebkurai videi – sākot ar smagās ražošanas, tirdzniecības un noliktavu telpām, līdz birojiem un dzīvojamām telpām. Jūs vienkārši iegūsiet elegantu grīdu!

Videi draudzīgs risinājums!

Betons sastāv tikai no dabīgiem materiāliem. Bet betona pārklājumi nereti rada pretēju efektu uz apkārtējo vidi, HTC Superfloor™ patērē 30 reizes mazāk enerģijas nekā tradicionālie grīdas segumi. HTC Superfloor™ ir apkārtējai videi un cilvēkam draudzīga tehnoloģija. Tai ir zemas uzturēšanas izmaksas visā lietošanas laikā, ilglaicīga izturība, šī grīda ir dabiska izvēle ražošanas, tirdzniecības un sabiedriskajām telpām.

Ikdienas tīrīšanā lietojot Twister™ sistēmu, HTC Superfloor™ kalpos mūžīgi. Twister™ tīrīšanas metode, ar minimālu piepūli, ļaus jums uzturēt grīdu, neatkarīgi no materiāla, vienmēr tīru. Viss nepieciešamais ir tikai ūdens, nevis ķīmiskas vielas vai pulēšanas līdzekļi. Ar Twister™ metodi iegūstam lieliskus rezultātus, saudzējot grīdu. Dimanta slīpēšanas diski der lielākajai daļai esošo tīrīšanas mašīnu, un tīrīšanas procesā tos ir viegli lietot.

Priekšrocības - par 60% zemākas uzturēšanas izmaksas nekā tradicionālajiem grīdas segumiem. Var izmantot, gan jaunām, gan esošām betona grīdām. Tīrot ar Twister™ grīdas kalpos mūžīgi. Transporta līdzekļiem zems vibrācijas līmenis. Videi draudzīgs risinājums. Neslīd, pat ja grīda ir slapja. Augsts ugunsdrošības līmenis. Viegli tīrīt, nepaliek automašīnu riepu u.c. pēdas. Estētiski pievilcīgi.

Pielietojums - mazumtirdzniecības veikalos. Modes veikalos, salonos (estētiski, moderni). Tirdzniecības noliktavās. Ražošanas telpās. Kravas mašīnu stāvēšanas vietās (zems vibrācijas līmenis). Sabiedriskās vietās, piemēram, kafejnīcās, restorānos. Dzīvokļos un privātmājās.

Masīvkoka dēļu un parketa grīdu slīpēšana un apstrāde

Piedāvājam masīvkoka dēļu un parketa grīdu slīpēšanu un apstrādi ar aizsargpārklājumu.
Mūsu rīcībā ir speciālas iekārtas, abrazīvi un aizsargpārklājumi koka grīdu apstrādei.
Nodrošinām ātrus izpildes termiņus, kvalitāti un garantiju.


UV apdares līniju un UV lampu diagnostika

UV lampu grafiku un jaudas datu analīze (jauda, enerģija), UV lampu diagnostika, apdares līnijas funkcionālās efektivitātes novērtēšana un ieteikumi darba uzlabošanai.

Pašiem sava laboratorija

Uzņemamies atbildību par katru piegādāto produktu - nodrošinām materiālu testēšanu, produktu demonstrācijas, krāsotāju apmācības, klientam vēlamo paraugu izgatavošanu uz klienta materiāla.

Gaismu istaba

Speciāli izveidotā bibliotēkā piedāvājam dizaina un arhitektūras literatūru, kā iedvesmas avotu un palīglīdzekli orientēties plašajā krāsu toņu izvēlē. Mūsu „gaismu istabā” varam vērot, kā izvēlētie krāsu toņi mainās, mainot apgaismojuma spektru.

Piegāde

Izmantojot mūsu vai sadarbības partneru transportu, nodrošinām preču piegādi jebkurā vietā Latvijā 24 stundu laikā.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close